O firmie

Firma Usługi Instalacyjne i Ogrodnicze Marcin Biegasiewicz jest producentem nowoczesnych i oszczędnych bramek zraszających.

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Realizowane od szeregu lat różnorakie projekty oraz grono zadowolonych klientów dają nam motywację do dalszego rozwoju.

Kurtyny wodne to nowoczesne rozwiązanie, znajdujące odbiorców wśród instytucji użyteczności publicznej, a także prywatnych użytkowników. W czasie wzmożonych temperatur coraz częściej montuje się je w centrach miast, na rynkach i deptakach w całej Polsce i Europie. Są automatyczne jak i manualne.

Kurtyny wodne przynoszą ulgę w lecie, pomagają w schładzaniu, a przy okazji dają wiele frajdy dzieciom i przechodniom zmęczonych miejskimi upałami.

Kurtyna wodna posiada uniwersalną szybkozłączkę oraz zawór, przez które można ją podłączyć do standardowego kranu lub hydrantu. Za pomocą dysz umieszczonych na ramie kurtyny, woda pod ciśnieniem rozpyla przyjemną mgłę. Istotnym aspektem instalacji jest również to, że nie potrzebuje ona odpływu wody, gdyż pod wpływem temperatury powietrza woda odparowuje samoistnie.

Nasze kurtyny zamówili: